goraGratuluję Podjęcia Świetnej Decyzji


Oprócz podstawowego poradnika "Potężna Pewność Siebie Alfa" który chcesz zamówić, mam dla Ciebie specjalną propozycję, która będzie ważna tylko teraz, więc proszę Cię czytaj uważnie ten tekst, abyś potem nie żałował.

Możesz dostać szkolenie audio oparte na poradniku 
"Potężna Pewność Siebie Alfa" za dużo mniejszą cenę (30 złotych taniej). Szkolenie nagrane w MP3 trwa aż 288 minut (prawie 5 godzin nagrania).

To Jednorazowa Propozycja Aktualna Tylko Teraz i Ten Jedyny Raz
(288 minut nagrania 20 złotych taniej)

Wersję audio możesz słuchać idąc do szkoły, jadąc z pracy albo nawet przed samym spotkaniem z dziewczyną. Wystarczy wrzucić ją na MP3 lub telefon i gotowe. Zupełnie jakbyś miał osobistego trenera, który Ci doradza w jakim chcesz temacie. Nie musisz czytać i męczyć wzroku przed komputerem, a do tego dużo szybciej się uczysz.

Cały zestaw możesz mieć za jedyne 109 89 59 złotych. Za tę cenę dostaniesz wersję elektroniczną (do czytania)  oraz wersję audio w MP3 do słuchania.


Szkolenie Audio "Potęzna Pewność Siebie Alfa"
(czas trwania 288 minut + wersja PDF)


zestaw mp3

Oraz Dodatek Za Darmo...

Tylko teraz do szkolenia audio dostaniesz również fragment MP3 innego poradnika.  

bonus

1. Humor I Rozmowa Które Oczarują Kobiete

Wszystko o tym jak rozmawiać i rozśmieszać kobiety?
 fragment MP3 trwający 38 minut i 11 sekund

Tak Uncle! Chcę Skorzystać z Tej Promocji i Dostać Obie Wersje Poradnika „Potężna Pewność Siebie Alfa” (MP3 i PDF) Oraz 2 Bonusy  Oszczędzając Przy Tym Aż 40 Złotych (z 109 89 na 59 zł.)

okladka
Nie Uncle! Nie Chcę Skorzystać z Tej Szansy i Zdaję Sobie Sprawę, Że Taka OkazajaPrzepada. Mimo Wszystko Chcę Poradnik „Potężna Pewność Siebie Alfa” w Wersji Elektronicznej Do Czytania (39 zł)


Polityka prywatnościKontakt | Strona głównaZasoby

dol