Gwarancja/Reklamacje

Użytkownik ma 365 dni od daty zakupu na przetestowanie produktu i w przypadku kiedy nie będziez niego usatysfakcjonowany powinien skontaktować się z nami używając adresu email: uncleuwo@gmail.com.  Jeżeli otrzymamy wszystkie niezbędne dane do zwrócenia pieniędzy, zwrot pieniędzy zostanie wysłany w ciągu 14 dni roboczych. Po wysłaniu zwrotu pieniędzy pojawiają się one w ciagu 1-2 dni roboczych u Użytkownika, jeżeli płacił on za pomocą banku elektrnicznego. Jeżeli płatność Użytkownika odbyła się za pomocą poczty polskiej, to należy zarezerwowac około następne 5-7 dni roboczych zanim przelew zostanie zaksięgowany. Użytkownik oświadcza że rozumie że od momentu kiedy my wyślemy zwrot pieniędzy z naszego panelu transakcyjnego nie mamy żadnej kontroli nad tym jak szybko i czy w ogóle zostaną one zwrócone Użytkownikowi. Po wysłaniu przez nas zwrotu pieniędzy, wszelkie rozszczenia i spory.

Nigdy nie zwracamy pieniędzy za pobraniem. Swoje pieniądze mozesz otrzymać tylko i wyłącznie na konto bankowe.

Sposób relalizacj zamówienia

Po opłaceniu zamówienia i zaksięgowaniu pieniędzy przez firmę PayU.pl system automatycznie wysyła mail z linkami do ściagnięcia poradników.

Teoretycznie cały proces powinien zająć dosłownie kilka minu, nestety zdarzają się od tego wyjątki. Filtry spam często blokują przychodzące maile i Twoje zamówienie może tam utknąć, dlatego jesli nie otrzymasz zamówionych produktów,  sprawdź folder SPAM.

Formy płatności

System płatności obsługuje firma PayU.pl mieszcząca się przy ul. Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań. Jest to największy serwis tego typu w Polsce, który oferuje najszybszy i najbezpieczniejszy dostęp do płatności elektronicznych/internetowych. Obsługuje ona ponad 20 największych  banków w Polsce.


Polityka prtwatności i
ochrona danych osobowych:


Autor i właściel strony  zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności. Każdą osobę zapisaną na niniejszą listę i użytkowników serwisów należących do Uncle Uwo obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie:

http://www.pro.uwodzic-uwodzicielki.pl/polityka-prywatnosci.html

Wszelkie dane osobowe, o które możesz zostać poproszony na serwisach  są potrzebne w celach kontaktowych lub przesłania niezbędnych informacji. Nigdy żadne Twoje dane nie zostaną sprzedane w celach komercyjnych.

Zapisując się na tą listę musisz być świadomym, że możesz otrzymywać niezapowiedziane wiadomości. Zapisując się na listę, wyrażasz zgodę na ich przyjmowanie (niezapowiedzianych wiadomości) oraz zwracanie się do Ciebie po imieniu.

Jeśli nie zgadzasz się z polityką prywatności, proszę nie odwiedzaj moich serwisów.

Wyłączenie Odpowiedzialności


Właściciel listy dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia aktualności i wysokiej jakości materiałów i wiadomości prezentowanych na serwisie.

Wszelkie informacje podane na stronach prowadzonych Uncle Uwo zostały wcześniej dokładnie sprawdzone, jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że w jakiś sposób nie wpłyną one negatywnie na Twoją sytuację.

Wszystkie informacje, które możesz znaleźć w moich raportach, newsletterach czy artykułach, mają charakter rozrywkowy. Nie powinno się ich brać za profesjonalne porady.Jesli masz jakiekolwiek pytania do mnie, pisz na adres:

UncleUwo(małpa)uwodzic-uwodzicielki.pl